sanus1 sanus2 sanus3 sanus4

Fizjoterapia kobiet

NZOZ Sanus oraz fizjoterapeutka uroginekologiczna Katarzyna Wysocka zapraszają na:

- treningi dna miednicy dla kobiet w ciąży, po ciąży i z dolegliwościami uroginekologicznymi
- terapię uroginekologiczną w:


•    wysiłkowym nietrzymaniu moczu
•    nocnym nietrzymaniu moczu
•    naglących parciach na pęcherz
•    obniżeniu narządów rodnych
•    przed i po operacji ginekologicznej lub urologicznej (w celu zwiększenia efektów zabiegu operacyjnego)
•    profilaktyce dysfunkcji mięśni dna miednicy u kobiet w ciąży
•    dolegliwościach bólowych miednicy u ciężarnych i po rozwiązaniu
•    poporodowym uszkodzeniu mięśni dna miednicy
•    rozejściu mięśni prostych brzucha


- pilates medyczny dla osób z bólem kręgosłupa, stawów, także po ciąży (wkrótce również dla przyszłych mam).





Zgłoś się do nas, jeśli choć jeden z tych punktów opisuje Ciebie:


- jesteś w ciąży i odczuwasz ból kręgosłupa, stawów, lub masz rozejście mięśni brzucha, albo jeszcze inne dolegliwości i chcesz dowiedzieć się jak możesz sobie pomóc,

- niedawno przyszedł na świat Twój maluszek i chcesz szybko wrócić do formy. Nie tylko osiagnąć dobry wygląd, ale też wzmocnić i przygotować swój organizm do wyzwań jakie Cię czekają,

- jeśli ciąża i poród nie były łatwe – potrzebujesz nie tylko ćwiczeń, ale też fizjoterapii uroginekologicznej,

- chcesz wzmocnić mięśnie dna miednicy i przygotować swój organizm do ciąży,

- masz problemy z utrzymaniem moczu lub naglące parcia, i chcesz „coś z tym zrobić”, żeby móc dalej cieszyć się życiem,

- czujesz obniżenie narządow rodnych, masz związane z tym dolegliwości lub dyskomfort,

- czeka Cię operacja uroginekologiczna i chcesz się do niej przygotować, aby po operacji rehabilitacja przebiegła sprawniej,


Zadzwoń i umów się na wizytę:
Katarzyna Wysocka, tel 660 32 02 82

Ośrodek dziennej rehabilitacji dla osób z dysfunkcją narządu słuchu i mowy

Specjaliści:  sunus fizjoterapia
mgr Chmielewska Malwina - surdopedagog
mgr Klejbach Agnieszka - psycholog
mgr Opoka Katarzyna - surdologopeda
mgr Segit-Krajewska Magdalena - fizjoterapeuta
mgr Ziębowicz Beata - surdopedagog

 

Godziny pracy poradni: poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00

Rejestracja:  kom.: 728 973 97

Fizjoterapia ambulatoryjna

Specjaliści:  sunus fizjoterapia ambulatoryjna
mgr Wysocka Kinga - fizjoterapeuta
mgr Bigos Grzegorz - fizjoteraputa
mgr Poleszak Marceli - fizjoterapeuta
mgr Kowalik Wacława - fizjoterapeuta
Szwarglińśka Agnieszka - fizjoterapeuta
mgr Wójcik Ilona - fizjoterapeuta
mgr Wysocka Katarzyna - fizjoterapeuta
Wiśniewska Martyna - fizjoterapeuta
mgr Polski Piotr - fizjoterapeuta
Fiuta Lucjan - technik masażysta
Janasz Jolanta - technik masażysta
mgr Kasperska Elżbieta - fizjoterapeuta
Michalik Joanna - fizjoterapeuta
Wardak Aleksandra - fizjoterapeuta

 























Godziny pracy poradni:
poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00


Rejestracja:  kom.: 728 973 973

Rehabilitacja Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego w Ośrodku/Oddziale Dziennym

Lekarze specjaliści:  sanus rehabilitacja dzieci
lek. med. Jaworska Kalina Agata - pediatra, specjalista rehabilitacji medycznej
lek. med. Skibiński Cezary - specjalista rehabilitacji medycznej
Dr n. med. Renata Koncewicz - neurolog, pediatra
 
mgr Bryzek Katarzyna - fizjoterapeuta
mgr Kasperska Elżbieta - fizjoterapeuta
mgr Łuckiewicz Cezary - fizjoterapeuta
mgr Nowak Ewelina - fizjoterapeuta
mgr Segit-Krajewska Magdalena - fizjoterapeuta
mgr Stefaniuk Katarzyna - fizjoterapeuta
mgr Wójcik-Załuska Alicja - fizjoterapeuta
mgr Szostakiewicz Wojciech - fizjoterapeuta
mgr Chwedeńczuk Marta - neurologopeda
mgr Falenta Jolanta - logopeda
mgr Kieroń Bożena - neurologopeda
mgr Łagoźna Dorota - surdologopeda
mgr Wójcik Sylwia - fizjoterapeuta
mgr Gombin-Skiba Katarzyna - psycholog kliniczny
mgr Krawczyk Aneta - psycholog kliniczny
mgr Wasek Iwona - psycholog
mgr Szulecka Marzena - pedagog specjalny
Michalak Paweł - technik fizjoterapii
Wiśniewska Martyna - fizjoterapeuta
Arkuszyńska Dorota - terapeuta zajęciowy
 

 

Godziny pracy poradni: poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00

Rejestracja:  kom.: 728 973 973

Rehabilitacja Ogólnoustrojowa w Ośrodku/Oddziale Dziennym

Lekarze specjaliści:  sanus mazaze
dr n. med. Obel-Adamska Jolanta - specjalista rehabilitacji medycznej i neurologii
dr Woszczyło Juliana - rehabilitacja
mgr Kasperska Elżbieta - fizjoteraputa
mgr Wysocka Kinga - fizjoterapeuta
mgr Michalik Joanna - fizjoterapeuta
mgr Wójcik Ilona - fizjoterapeuta
mgr Gawrońska Joanna - psycholog kliniczny
mgr Tomczak Magdalena - psycholog
mgr Brzoskowska Malwina - terapeuta zajęciowy
mgr Polski Piotr - fizjoterapeuta
mgr Wysocka Katarzyna  - fizjoterapeuta
Arkuszyńska Dorota - terapeuta zajęciowy
Janasz Jolanta - technik masażysta
Aleksandra Wardak - fizjoterapeuta

 


Godziny pracy poradni:
poniedziałek - piątek 8.00 - 20.00

Rejestracja:  kom.: 728 973 973

 

Zapraszamy na: fizykoterapię, ćwiczenia indywidualne, rehabilitację po udarze, rehabilitację dorosłych i dzieci, terapię skolioz i wad postawy.

Zajęcia rehabilitacyjne prowadzą doświadczeni rehabilitanci.